SENIORI – 50. KUP SRBIJE 2014./2015.

 

Odbojkaši Đerdapa iz Kladova plasirali su se u četvrtfinale jubilarnog, 50. Kupa Srbije 2014/2015, pošto su večeras, u dvorani Veliki Park u Užicu, u utakmici osmine finala savladali domaće Užice sa 3:0, po setovima 25:8, 25:14 i 25:18, posle 54 minuta igre.

 

 

 

 

Plasman u četvrtfinale do sada su izborili Crvena zvezda i Đerdap iz Kladova.

Večeras će se odigrati još jedna utakmica, u Subotici, između Spartaka i Ribnice iz Kraljeva (19,00).

Četiri utakmice odigraće se u sredu, 26. novembra (Novi Pazar, Niš, Beograd, Klek), a jedna u četvrtak, 27. novembra (Inđija).

Derbi osmine finala odigraće se u Novom Pazaru gde će Novi Pazar Junior ugostiti Partizan. Niš će biti domaćin Vojvodini NS Seme iz Novog Sada. U drugom duelu članova Super lige, Inđija će biti domaćin Spartaku iz Ljiga, Železničar će u Beogradu ugostiti Mladi radnik iz Požarevca, a Klek Srbijašume će biti domaćin Radničkom iz Kragujevca.

U osmini finala Kupa Srbije igraće se jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale.

 

SENIORI – 50. KUP SRBIJE 2014./2015. – OSMINA FINALA (25. – 27. NOVEMBAR) – REZULTATI I RASPORED:

SREDA, 12. NOVEMBAR:

STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA):

JEDINSTVO – CRVENA ZVEZDA           0:3 (18:25, 12:25, 18:25)

 

UTORAK, 25. NOVEMBAR:

UŽICE (DVORANA „VELIKI PARK“):

UŽICE – ĐERDAP (KLADOVO)            0:3 (8:25, 14:25, 18:25)

 

SUBOTICA (DVORANA „DUDOVA ŠUMA“):

SPARTAK – RIBNICA (KRALJEVO)    19,00

SUDIJE: ROBERT LEKO I ZORAN RADOVANOVIĆ. DELEGAT: GORAN ĆATO.

 

SREDA, 26. NOVEMBAR:

ZEMUN (DVORANA „VIZURA SPORT“):

ŽELEZNIČAR – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)          15,30

SUDIJE: NENAD DAVIDOVIĆ I JOVAN JOVANOVIĆ. DELEGAT: JELENA RELJIN.

 

NOVI PAZAR (DVORANA „PENDIK“):

NOVI PAZAR JUNIOR – PARTIZAN         18,00

SUDIJE: MIRKO JANKOVIĆ I TOMISLAV POPOVIĆ. DELEGAT: LJUBOMIR KOVAČEVIĆ.

 

NIŠ (SALA OŠ „MIROSLAV ANTIĆ“):

NIŠ – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)     18,00

SUDIJE: DEJAN ROGIĆ I IGOR MILJKOVIĆ. DELEGAT: DRAGAN TODOROVIĆ.

 

KLEK (DVORANA „MILOŠ GRBIĆ“):

KLEK SRBIJAŠUME – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)             19,00

SUDIJE: PREDRAG BALANDŽIĆ I FILIP VRNDIĆ. DELEGAT: ZORICA BJELIĆ.

 

ČETVRTAK, 27. NOVEMBAR:

INĐIJA (DVORANA „INĐIJA“):

INĐIJA – SPARTAK (LJIG)         18,00

SUDIJE: BORIS KOLAREVIĆ I ANĐELKO POPOVIĆ. DELEGAT: PROF. DR VLADIMIR ĆUK.

 

U osmini finala Kupa Srbije igraće se jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale.

 

Kompletna vest