KADETKINJE – BALKANSKO PRVENSTVO 2014.

 

Ženska kadetska reprezentacija Srbije poražena je na Balkanskom prvenstvu 2014. u Kazanluku. Bugarska je danas, u 3. kolu, pobedila Srbiju sa 3:2, po setovima 16:25, 20:25, 25:21 i 27:25 i 16:14, posle 131 minuta igre.

 

 

 

 

 

 

Kadetkinje Srbije su u Kazanluku ispustile prednost od 2:0 u setovima i dozvolile Bugarkama da potpuno preokrenu rezultat i na kraju slave minimalnu pobedu.

Kadetkinje Srbije će sutra, u 4. kolu, igrati protiv Rumunije od 15,00 časova po našem vremenu.

Utakmice iz Kazanluka se mogu gledati na adresi: http://new.livestream.com/accounts/3161003

 

KADETKINJE – BALKANSKO PRVENSTVO 2014. – KAZANLUK (DVORANA ARSENAL – BAGIRA), BUGARSKA (23. – 27. JUL):

1. KOLO – SREDA, 23. JUL:

SRBIJA – GRČKA     3:1 (25:20, 20:25, 25:9, 25:18)

TURSKA – RUMUNIJA    3:0 (25:10, 25:10, 25:10)

2. KOLO – ČETVRTAK, 24. JUL:

SRBIJA – TURSKA         1:3 (17:25, 25:22, 14:25, 22:25)

BUGARSKA – RUMUNIJA     3:2 (22:25, 25:27, 25:20, 25:14, 15:11)

3. KOLO – PETAK, 25. JUL:

SRBIJA – BUGARSKA     2:3 (25:16, 25:20, 21:25, 25:27, 14:16)

TURSKA – GRČKA   3:0 (25:19, 25:12, 25:22)

 

TABELA:

1. TUR        3    3    0    9:1       9

2. BUL        2    2    0    6:4       4

3. SRB        3    1    2    6:7       4

4. ROU       2    0    2    2:6       1

5. GRE        2    0    2    1:6       0

 

4. KOLO – SUBOTA, 26. JUL:

SRBIJA – RUMUNIJA           16,00 (15,00)

BUGARSKA – GRČKA           18,00 (17,00)

 

5. KOLO – NEDELJA, 27. JUL:

SRBIJA SLOBODNA.

GRČKA – RUMUNIJA           14,00 (13,00)

TURSKA – BUGARSKA         16,00 (15,00)

 

KADETKINJE – BALKANSKA PRVENSTVA – PLASMANI:

2001. – LEHOVO, GRČKA:

1. JUGOSLAVIJA

2. BUGARSKA

3. GRČKA

 

2002. – NOVI PAZAR, JUGOSLAVIJA:

1. JUGOSLAVIJA

2. TURSKA

3. BUGARSKA

 

2003. – DRAČ, ALBANIJA:

1. SRBIJA I CRNA GORA

2. TURSKA

3. ALBANIJA

 

2004. – SARKOJ, TURSKA:

1. TURSKA

2. SRBIJA I CRNA GORA

3. RUMUNIJA

 

2005. – POŽAREVAC, SRBIJA I CRNA GORA:

1. RUMUNIJA

2. TURSKA

3. SRBIJA I CRNA GORA

 

2006. – KODŽAELI, TURSKA:

1. TURSKA

2. SRBIJA I CRNA GORA

3. BUGARSKA

 

2007. – DRAČ, ALBANIJA:

1. SRBIJA

2. TURSKA

3. RUMUNIJA

 

2008. – PORTARIJA, GRČKA:

1. TURSKA

2. SRBIJA

3. GRČKA

 

2009. – SARAJEVO, BOSNA I HERCEGOVINA:

1. SRBIJA

2. TURSKA

3. BOSNA I HERCEGOVINA

 

2010. – BAR, CRNA GORA:

1. SRBIJA

2. TURSKA

3. RUMUNIJA

 

2011. – TIRANA, ALBANIJA:

1. SRBIJA

2. BUGARSKA

3. RUMUNIJA

 

2012. – BAR, CRNA GORA:

1. TURSKA

2. SRBIJA

3. BUGARSKA

 

2013. – TEKIRDAG, TURSKA:

1. TURSKA

2. GRČKA

3. SRBIJA

 

Kompletna vest